Ring til os på telefon: +45 7070 2530

Kontakt

Her kan du sætte ansigt på det stærke hold bag FlexEvent

Vi er et effektivt team af event managers og event koordinators som arbejder tæt sammen for at opnå effektive resultater! Holdet formår at tænke kreativt og i tæt samarbejde med dig skaber vi et unikt event, som passer netop til dine ønsker og behov. Vi er altid klar til at høre om dine ideer og give vores inputs. Tøv endelig ikke med at give os et kald og så får vi en god snak – helt uden forpligtelser!

Jacob Brøllund 

Indehaver

M: +45 3011 5520

E: jacob@flexevent.dk

Emilie Gylden 

Event Manager

M: +45 3131 1711

E: emilie@flexevent.dk

Mie Wang 

Event Manager

M: +45 3132 6066

E: mie@flexevent.dk

Lene Nielsen

Event Manager

M: +45 3131 9681

E: lene@flexevent.dk

Charlotte Poulsen 

Eventkoordinator

M: +45 3121 5680

E: charlotte@flexevent.dk

Camilla Køldal-Eriksen 

Eventkoordinator

M: +45 3132 3108

E: camilla@flexevent.dk