Vi er et effektivt team af event managers og event koordinator som arbejder tæt sammen for at opnå effektive resultater! Tøv endelig ikke med at give os et kald eller send os en mail – vi vil glæde os til at høre fra dig.

JB 2

Jacob Brøllund

CEO

  • Det jeg elsker allermest ved mit arbejde er mine fuldstændig hjernedødt dygtige, kloge, smukke, kreative, undværlige medarbejdere. Uden dem er der ingen tvivl om at FlexEvent ville være helt på røven.
  • +45 30115520
  • Jacob@flexevent.dk

Emilie Gylden

Event manager

  • Jeg elsker at blive udfordret- især kreativt. Den kreativ proces der starter med en brainstorm hjemme på kontoret og ofte ender noget helt andet end vi startede med syntes jeg er sindssyg sjov og meget spændende.
  • +45 3131 1711
  • Emilie@flexevent.dk
Camilla Køldal

Event manager

  • Jeg trives virkelig godt i det her miljø, hvor alting går lidt hurtigt og der ikke er langt fra tanke til handling. Jeg elsker at se vores ideer få liv og blive til virkelighed. Og selvfølgelig gæsternes reaktion når de ser det vi har lavet.
  • +45 3121 5680
  • Camilla@flexevent.dk

Lene Nielsen

Event manager

  • For mig er det spændingen lige inden gæsterne ankommer der er det fedeste ved mit arbejde. Jeg elsker når jeg kan se alt det vi har brugt flere måneder på at planlægge går op i en højere enhed og alt bare lykkes.
  • +45 3131 9681
  • Lene@flexevent.dk
Mie Wang

Event manager

  • Noget af det jeg allerbedst kan lide ved mit arbejde er kontakten med mine kunder og leverandører. Jeg kan virkelig godt lide den afslappet stemning der er mellem os og det unikke samarbejde vi har, som gør at vi kan få alting til at ske.
  • +45 31326066
  • Mie@flexevent.dk

Natalie O'Hara

Event koordinator

  • Jeg syntes det er virkelig dejligt at alle events er forskellige så hver dag her på kontoret ikke er ens. Det er meget anderles fra andre steder jeg har været og det skønt at få lov at tænke ud af boksen og vende det hele lidt på hovedet.
  • +45 3132 6877
  • Natalie@flexevent.dk

FlexEvent ApS

Tlf. 70 70 25 30

Niels Ebbesens Vej 16, 1911 Frederiksberg

Luk menu